СОЛЮТИН ® инструкция

механізм дії:

Застосовувати  препарат "Солютин" на картоплі, овочевих, баштанних, зернових, зернобобових культурах в вегітаційний період. Для покривної поверхневої обробки сільгоспкультур з метою зменшення непродуктивних втрат вологи рослиною не залежно від поливу та атмосферних опадів, збереженню і зміцненню природного захисного воскового шару листа, за рахунок утворення органічної невидимої плівки яка не впливає на газообмін рослинного організму (дихання), сприяє ефективному фотосинтезу та обміну речовин. При обробці посівного матеріалу збільшує енергію схожості і проростанню насіння.

вже на третю добу після обробки спостерігається зміна водного режиму рослини, йде накопичення вологи , це дозволяє рослині протистояти несприятливим кліматично-погодним умовам - стресам: (посуха , високі атмосферні температури , сильні вітри , низька атмосферна вологість повітря, або навпаки надмірно рясні опади) , заморозки . Захищає рослину від ультрафіолету - зменшує сонячні опіки.

застосування:

Препарат Солютин - водорозчинний концентрат застосовується:

  • як антитранспирант для     поверхневої обробки рослин у вегетаційний період,за 4-5 тижнів до планованого збору врожаю на: картоплі, овочевих і баштанних культурах для подовженню вегетаційного періоду, приросту кількості та поліпшення якості врожаю. Знижує вміст нітратів;
  • для обробки або замочування посівного матеріалу перед посадкою в грунт,  запобігає появі цвілі     і   грибка , збільшує енергію схожості і проростанню насіння;
  • для поверхневої обробки саджанців і розсади перед пересадкою і транспортуванням для кращої    приживлюваності;
  • в якості прилипача, ад'юванта (в низькій концентрації розчину препарату 0,5%) спільно з хімічними засобами захисту рослин застосовується для більш ефективної обробки рослини, перешкоджає змиванню препаратів опадами,  вимивання росою.Зменшує поверхневий натяг робочого розчину , що дає можливість обробити найбільшу поверхневу площу культури.

 Обробка антитранспирантом "Солютин"  проводиться тільки у вечірні години в безвітряну погоду . У стресовому стані  рослин (посуха , сильні вітри , низька атмосферна вологість , різке похолодання ) - не обробляти .

УВАГА: Обробляти ретельно як зовнішні так і тильні частини рослин до повного їх покриття, результат дії препарату залежить від якості обробки , для досягнення всіх гарних показників, необхідно обробити всю площу рослини.
обробку проводять ранцевим обприскувачем , підтримуючи постійно в ньому високий тиск.

 

Приготування робочого розчину :

 

антитранспирант :

 

на 10 літрів води додають  200 - 250 мл., препарату Солютин  ( 2 - 2,5% розчин), або 2-2,5 частини препарату на 97,5 - 98 частин води, цей розчин використовують для обробки за 4-5 тижнів до планованого збору врожаю, норма витрати робочого розчину 2 - 2,5 сотки, в цій концентрації спільно з пестицидами не використовувати

 

прилипач , ад'ювант

 

на 10 літрів води яка вже містить розчинені хімічні засоби захисту рослин згідно з термінами і нормами регламентованого внесення пестицидів, додають 50 мл., препарату Солютин (0,5% розчин) якісно перемішують до однорідного стану.

 

обробка посівного матеріалу:

 

на 1 літр води додають 125 мл., препарату Солютин та якісно перемішують.

 

 

 
     *** робочий розчин використати протягом 2-3 годин.

Для кращого розчинення препарату необхідно попередньо його змішати з невеликою кількістю води,наприклад 1:1, потім додати в  обприскувач решту води, та ретельно перемішати. Після закінчення обробки препаратом, промити всі контактні складові частини обприскувача.
Склад: 
Терпелин 80 % , інертні інгредієнти. ( в.р.к )
Зберігати в темному сухому місці, у фірмовій заводській упаковці при температурі від 5 С
до + 30 С. Берегти від дітей. 
Горючий , вибухобезпечний .
 
Термін зберігання: 3 роки.
маса нетто: 250 грам + - 3 %
 
Перша медична допомога:
при потраплянні в очі або на шкіру - негайно промити великою кількістю води з милом. При вдиханні препарату вийти на свіже повітря, у всіх випадках отруєння звернутися за допомогою лікаря. 
 
Екологічно безпечний. 
4 клас небезпеки.
Нефітотоксичний .
 
 Приготування робочого розчину :

антитранспирант :

на 10 літрів води додають 200 - 250 мл., препарату Солютин ( 2 - 2,5% розчин), або 2-2,5 частини препарату на 97,5 - 98 частин води, цей розчин використовують для обробки за 4-5 тижнів до планованого збору врожаю, норма витрати робочого розчину 2 - 2,5 сотки. в цій концентрації спільно з пестицидами не використовувати!

прилипач , ад'ювант: на 10 літрів води яка вже містить розчинені хімічні засоби захисту рослин згідно з термінами і нормами регламентованого внесення пестицидів, додають 50 мл., препарату Солютин (0,5% розчин) якісно перемішують до однорідного стану.

обробка посівного матеріалу: на 1 літр води додають 125 мл., препарату Солютин та якісно перемішують.

 

     *** робочий розчин використати протягом 2-3 годин.

©